АпаратНовиниІнфоцентрКонтактиАнтикорупція
Дата публікації новини: 2016-09-07

В Територіальному сервісному центрі Черкас виявлено черговий автомобіль з перебитим номером кузова. Це вже третій випадок лише за останній тиждень

Продуктивними виявилися кінець серпня та перші дні вересня для працівників Територіального сервісного центру МВС 7141, що в місті Черкаси. Лише за один тиждень його працівники, спільно з фахівцями експертної служби МВС Черкаської області під час реєстраційних операцій транспортних засобів, виявили три випадки незаконної спроби перереєстрації автомобілів.

Останній з таких випадків стався другого вересня, коли до ТСЦ МВС 7141 звернувся житель міста Гребінки, Віктор П., з питання перереєстрації по договору купівлі-продажу автомобіля Volkswagen Passat. Під час дослідження транспортного засобу експертами НДКЦ встановлено, що номер кузова змінювався не в умовах заводу виробника, тобто «кустарно».
Автомобіль та надані документи передано до відділу поліції ГУНП в Черкаській області.

Шановні автовласники! Працівники РСЦ МВС в Черкаській області просять Вас перед укладанням угоди купівлі-продажу ТЗ звертатися за консультацією до фахівців ТСЦ та до фахівців експертної служби МВС для огляду транспортного засобу, з метою перевірки за Єдиним державним реєстром МВС та автоматизованою базою даних про розшукувані транспортні засоби, а також для звірення ідентифікаційних номерів та їх складових частин автомобіля з номерами зазначеними в реєстраційних документах.

Читайте також:

МВС України
Верховна Рада України
Президент України
Урядовий портал
Ми на facebook


Управління безпеки дорожнього руху

Про правила дорожнього руху

Камери сервісних центрів Черкаської області

Перевірка "Транспортні засоби у розшуку"
© 2009-2018. Створення та пiдтримка - Сергій Бондар
Регіональний Сервісний Центр МВС України в Черкаській областi
Яндекс.Метрика
Апарат Новини Інфоцентр Історія Контакти