АпаратНовиниІнфоцентрКонтактиАнтикорупція
Дата публікації новини: 2016-09-12

Працівники Територіального сервісного центру МВС у місті Умань виявили ще одне авто з перебитим номером кузова та двигуна

Під час експертного огляду автомобіля марки «ВАЗ-21099», 1996 року випуску, працівники Територіального сервісного центру міста Умані виявили, що номер кузова даного автомобіля та номер двигуна набитий кустарним способом та не відповідає встановленим вимогам.

За словами власника транспорту, 37-річного жителя села Лащова, Тальнівського району, напередодні він, отримавши довіреність, придбав вказану автівку. Про те, що в автомобіля перебиті номера кузова та двигуна він дізнався, коли надав його до сервісного центру для переоформлення документів.
Під час спільного огляду експерти встановили, що номера агрегатів на «вазівці» підроблені.

Деталі вказаної події з’ясовуватимуть правоохоронці, яких викликали співробітники ТСЦ. Вони шукатимуть продавця «нелегального ВАЗа» та встановлюватимуть, чому на ньому перебиті номери.
Працівники Регіонального сервісного центру МВС в Черкаській області вкотре наголошують громадянам, які хочуть стати автовласниками, не поспішати і не довіряти незнайомцям.

Якщо ви вирішили придбати автомобіль, зверніться за порадою в сервісний центр МВС до спеціалістів. Там фахівці зможуть надати вам кваліфіковану допомогу і ви убезпечите себе від купівлі проблемного авто.

Читайте також:

МВС України
Верховна Рада України
Президент України
Урядовий портал
Ми на facebook


Управління безпеки дорожнього руху

Про правила дорожнього руху

Камери сервісних центрів Черкаської області

Перевірка "Транспортні засоби у розшуку"
© 2009-2018. Створення та пiдтримка - Сергій Бондар
Регіональний Сервісний Центр МВС України в Черкаській областi
Яндекс.Метрика
Апарат Новини Інфоцентр Історія Контакти