АпаратНовиниІнфоцентрКонтактиАнтикорупція
Дата публікації новини: 2016-09-19

В Територіальному сервісному центрі МВС 7142 міста Умань лише за один день виявили два автомобілі з підробленими документами

16 вересня до Територіального сервісного центру МВС №7142, в місті Умань, звернувся мешканець міста Монастирище Вадим Я., для проведення перереєстрації автомобіля BMW 750I, 2007 року випуску.
В ході перевірки транспортного засобу по базам МВС, працівниками сервісного центру було встановлено, що реєстрацію даного автомобіля скасовано, а номерні знаки та його свідоцтво про реєстрацію значаться в розшуку. Інформація про розмитнення даної автівки, також відсутня.

Складені матеріали та реєстраційні документи передано слідчо-оперативній групі Уманського відділу поліції ГУПН в Черкаській області.
За даними фактами проводиться перевірка.

В цей же день працівниками РСЦ 7142 під час перереєстрації автомобіля CHEVROLET AVEO, було також виявлено підроблене «свідоцтво про узгодження конструкції» (переобладнання автомобіля із встановленням ГБО). Складені матеріали та реєстраційні документи також направлено до поліції, тепер уже до Жашківського ВП ГУНП в Черкаській області.
Працівники Регіонального сервісного центру МВС в Черкаській області вкотре звертаються до мешканців області: будьте більш пильними при купівлі авто, звертайтеся до Територіальних сервісних центрів для перевірки номерів агрегатів транспортних засобів та супроводжуючих на них документів.

Читайте також:

МВС України
Верховна Рада України
Президент України
Урядовий портал
Ми на facebook


Управління безпеки дорожнього руху

Про правила дорожнього руху

Камери сервісних центрів Черкаської області

Перевірка "Транспортні засоби у розшуку"
© 2009-2018. Створення та пiдтримка - Сергій Бондар
Регіональний Сервісний Центр МВС України в Черкаській областi
Яндекс.Метрика
Апарат Новини Інфоцентр Історія Контакти