АпаратНовиниІнфоцентрКонтактиАнтикорупція
Дата публікації новини: 2016-09-26

У Золотоноші в Територіальному сервісному центрі МВС зафіксовано дві спроби перереєстрації «сумнівних» автомобілів

В Україні з кожним роком стає все більше автомобілів, які мають підроблені документи та номерні агрегати. Так, лише за останній тиждень в області виявлено два таких факти.

23 вересня до фахівців ТСЦ з приводу перереєстрації автомобіля марки «Honda Civic» звернувся черкащанин. При огляді даного транспортного засобу працівником центру та експертом НДЕКЦ було встановлено, що автомобіль зварений з двох частин, ідентифікаційна табличка вироблена не заводом виробником, а комплектуючі деталі 2005 року виготовлення, хоча згідно документів, які надав чоловік для перереєстрації ТЗ, автомобіль був виготовлений у 2009 році.

А 20 вересня 2016 року до цього ж підрозділу з питання перереєстрації автомобіля «Opel Ascona» 1983 року випуску, звернулась жителька с. Білозір’я, Черкаського району. Вказаний автомобіль був придбаний на підставі довіреності та певний час експлуатувався новим власником.
Під час дослідження транспортного засобу експертами НДЕКЦ встановлено, що номер кузова вварено не в умовах заводу виробника, а кустарним шляхом.
Матеріали по даним фактам та самі автомобілі було передано до відділу поліції м. Золотоноша ГУНП в Черкаській області.

Шановні автовласники! Для того, щоб радість від покупки транспортного засобу не зіпсував гіркий присмак розпачу й відчаю, відповідально підходьте до укладання договорів купівлі-продажу і перевіряйте транспортні засоби на предмет відсутності ознак, що тягнуть за собою кримінальну відповідальність.
Читайте також:

МВС України
Верховна Рада України
Президент України
Урядовий портал
Ми на facebook


Управління безпеки дорожнього руху

Про правила дорожнього руху

Камери сервісних центрів Черкаської області

Перевірка "Транспортні засоби у розшуку"
© 2009-2018. Створення та пiдтримка - Сергій Бондар
Регіональний Сервісний Центр МВС України в Черкаській областi
Яндекс.Метрика
Апарат Новини Інфоцентр Історія Контакти