АпаратНовиниІнфоцентрКонтактиАнтикорупція
Дата публікації новини: 2016-09-27

В Черкасах розпочалися інтерв`ю для кандидатів на стажування в сервісні центри МВС

На одне місце стажера претендувало майже 30 осіб.

Завершився набір стажерів у сервісні центри МВС Черкаської області. Серед 745 поданих онлайн-анкет Головним сервісним центром МВС відібрано та запрошено на другий етап відбору – інтерв`ю, 100 кандидатів.
Інтерв`ювання претендентів здійснює конкурсна комісія, яка складається з фахівців головного та регіонального сервісних центрів МВС та представників громадських організацій "Правозахист" та "Депутатський контроль".
Результати конкурсного відбору будуть оприлюднені на електронні адреси претендентів до третього жовтня, а 26 найуспішніших кандидатів візьмуть участь у подальшій програмі стажування.

"Під час співбесіди ми намагаємося відбирати людей, які є достатньо вмотивованими, цілеспрямованими і які хочуть надавати якісні послуги населенню", – зазначив голова конкурсної комісії РСЦ МВС в Черкаській області Геннадій Цуркань.
Саме ж стажування проходитиме у два етапи, перший – теоретичний – триватиме з 10 по 17 жовтня, в ході якого стажерам будуть доводити основи надання сервісних послуг, професійну етику та законодавство з протидії корупції.
Другий – практичний етап стажування триватиме – з 17 жовтня по 12 листопада.

Стажери зможуть застосувати свої знання на практиці в одному з сервісних центрів МВС Черкаської області.
"Після закінчення стажування учасники здаватимуть іспити, і вже за їх результатами отримають сертифікати, з якими зможуть брати участь у конкурсі на заміщення вакантних посад разом з працівниками сервісних центрів, які зараз працюють на цих посадах", – підсумував голова конкурсної комісії Геннадій Цуркань.
Читайте також:

МВС України
Верховна Рада України
Президент України
Урядовий портал
Ми на facebook


Управління безпеки дорожнього руху

Про правила дорожнього руху

Камери сервісних центрів Черкаської області

Перевірка "Транспортні засоби у розшуку"
© 2009-2018. Створення та пiдтримка - Сергій Бондар
Регіональний Сервісний Центр МВС України в Черкаській областi
Яндекс.Метрика
Апарат Новини Інфоцентр Історія Контакти